Inginer Vânzări

Recrutez pentru o companie high-tech cu sediul în București, specializată în furnizarea de soluții și echipamente industriale de top, un Inginer Vânzări motivat pentru a se alătura echipei în zona Arad.

#Responsabilități:

*Hunting pentru produsele Bosch Rexroth (pneumatice, hidraulice, mecanice, liniare și electrice) și Balluff (senzori și traductoare)

* Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți

* Oferirea de consultanță tehnică pentru produsele comercializate

* Identificarea oportunităților de proiecte și colaborarea cu echipa tehnică pentru oferirea de soluții complete

* Raportarea periodică a activității către Managerul de Vânzări zonal

#Cerințe:

* Studii superioare

* Experiență relevantă în vânzări B2B, ideal în domeniul echipamentelor industriale, dar nu este condiție

* Cunoștințe despre produsele Bosch Rexroth și/sau Balluff (constituie un avantaj)

* Abilități excelente de comunicare, prezentare și negociere

* Orientare către client și rezultate

* Permis de conducere categoria B, condiție obligatorie.

#Pachetul salarial conține:

* Asigurare medicală

* Tichete cadou de Crăciun și Paște

* O zi pe săptămână WFH, 4 zile pe teren și se acordă diurnă (50 lei/zi)

* Mașină de serviciu, laptop și telefon

* Salariu fix plus comision plătit trimestrial

Mâna sus cine este din județul Arad ✋

Detalii

  • Tip : Sales
  • Locatie : Bucuresti

Dincolo de CV sau profil profesional este omul. Îmi face placere să caut candidați, să le descopar talentele, competențele, iar când plasez candidatul potrivit în rolul potrivit și există acea compatibilitate, eu sunt foarte fericită.

Contact

Bucuresti, Romania
Telefon: 0745139925

Social media